xiaomi mi band 7 pro

Xiaomi Mi Band 7 Pro z lepszą baterią i funkcją GPS – kiedy premiera?

Choć niespełna tydzień temu Xiaomi wypuściło swoją opaskę Mi Band 7, świat domagał się więcej. W sieci pojawiło się coraz więcej doniesień o wersji pro, wzbogaconego o funkcję, której wyczekiwało wielu fanów marki Xiaomi.  

Co będzie zawierała opaska Xiaomi Mi Band 7 Pro?

 Na ten moment jest więcej spekulacji niż potwierdzonych informacji. Mi Band 7 Pro ma mieć dużo lepszą baterię, która pozwoli na dłuższe i wydajniejsze korzystanie z urządzenia. Dodatkowo – co jest chyba NAJWAŻNIEJSZE – opaska wreszcie zostanie wyposażona w wyczekiwany przez wszystkich użytkowników nadajnik GPS.

Funkcja zintegrowanego GPS ma pozwolić na lepszy tracking podczas wykonywanych aktywności w terenie. Biegając, jeżdżąc na rowerze, czy zwyczajnie maszerując, nie będziemy musieli zabierać ze sobą smartfona – co było dosyć uciążliwe w przypadku np. codziennego joggingu i sporych rozmiarów telefonów. Xiaomi Mi Band 7 Pro ma przy tym mierzyć trasę i tempo.

Większa bateria wydaje się logicznym rozwiązaniem, gdy wzbogacamy opaskę o dodatkową, dosyć wymagającą funkcję jaką jest śledzenie GPS podczas treningu. Dodatkowo, Mi Band 7 Pro ma nadejść z większym od swojej młodszej siostry wyświetlaczem.

Kiedy pojawi się nowa opaska od Xiaomi z GPS?

Według spekulacji w sieci, Mi Band 7 Pro ma mieć swoją premierę już w lipcu, wraz z Xiaomi 12 Ultra.  Do tego czasu lub oficjalnego potwierdzenia o dniu, w którym ujrzymy nową opaskę sportową od chińskiego producenta, będę uważnie śledzić wszelkie pogłoski na ten temat. Jaram się, a Wy?