xiaomi tv f2 fire

Telewizory Xiaomi TV F2 pojawią się w Polsce już w czerwcu

Xiaomi przyzwyczaiło nas do tanich, ale dobrej jakości telewizorów – testy innych modeli, takich jak Mi LED TV P1, czy Mi TV 4S pokazały na co stać średniaków od chińskiego producenta. Czy nowy sprzęt pod flagą Xiaomi okaże się lepszy? Przekonamy się o tym już w czerwcu podczas premiery Xiaomi TV F2.

Według oficjalnych informacji, nowa seria telewizorów Xiaomi, wyposażona w system Fire TV, już niedługo zawita na rynku europejskim, także w polskich sklepach. Minimalistyczny sprzęt, do którego przyzwyczaił nas producent, zyska całkiem niezłe wnętrze. Ekran z matrycą 4K UHD przy odświeżaniu 60Hz i 1.07 bilionach kolorów pozwoli na wiele przyjemności wizualnych podczas seansu. Telewizory będą ponadto dostępne w trzech rozmiarach: 43, 50 oraz 55”.

Xiaomi TV F2 działa na systemie operacyjnym Fire OS 7, a dzięki wbudowanemu Amazon Fire TV użytkownik otrzyma dostęp do najpopularniejszych platform streamingowych. Jeśli chodzi o audio, mamy tutaj wsparcie Dolby Audio™, DTS-HD® oraz DTS Virtual:X. Telewizor wyposażono w 24-watowe głośniki. Całość napędza procesor MediaTek MT9020 przy 2 GB pamięci RAM i pamięci wewnętrznej 16GB.