Elegancki Xiaomi Civi 2 ma swoją premierę już we wrześniu. Kiedy pojawi się w Polsce?

  • W kodzie źródłowym MIUI OS znaleziono przesłanki o pojawieniu się nowego modelu.
  • Wiele wskazuje na to, że będzie to model Xiaomi Civi 2, kontynuacja Civi 1 i Civi 1S, których zaletą był ultracienki, elegancki wygląd.
  • Telefon pojawi się prawdopodobnie z lepszym aparatem i chipsetem Snapdragon 7 Gen 1
  • Pierwotnie na systemie Android 12, z późniejszą aktualizacją do Androida w wersji 13

Ten cienki, stylowy smartfon to kontynuacja serii modeli Civi, które zostały wykonane z myślą o miłośnikach robienia selfie. Z najnowszych przecieków z MIUI OS wynika, że na rynku wkrótce pojawi się telefon o kryptonimie Ziyi. Wielu fanów marki Xiaomi podejrzewa, że chodzi tutaj właśnie o model Civi 2, który będzie odświeżoną wersją Civi 1 i Civi 1S.

Xiaomi Civi 2 – specyfikacja

Model będzie posiadał 6,55 calowy wyświetlacz z Full HD+ AMOLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz. W ekranie ukryty zostanie również czytnik linii papilarnych, dzięki czemu odblokowanie telefonu będzie wygodniejsze niż w poprzednich wersjach. Wyposażony będzie też w system szybkiego ładowania Xiaomi 67W, dzięki czemu nawet w kilkanaście minut wypełnimy baterię do 100%. Jeśli chodzi o procesor, Xiaomi Civi 2 otrzyma układ Snapdragon 7 Gen 1 (przejście z chipsetu Snapdragon 778G+).

Kiedy Civi 2 pojawi się w Polsce?

Informacje o tym modelu są jak na razie efektem domysłów i przecieków znalezionych w kodzie źródłowym systemu MIUI OS. Spekuluje się, że Civi 2 będzie miał swoją chińską premierę już we wrześniu. W Polsce może pojawić się natomist pdo inną nazwą, np. Xiaomi 12 Lite 5G NE lub Xiaomi 13.